Zastosowanie

Do czego i komu może służyć Bonzai?

Do prowadzenia biznesu
Stworzysz projekt Twojego biznesowego przedsięwzięcia w oparciu o zasoby. Zbudujesz solidny trzon dla swojego biznesu i będziesz sprawować kontrolę nad wszystkimi swoimi działaniami.

Dla freelancerów
Odkryjesz nowe możliwości wykorzystania swoich zasobów. Ogarniesz wszystkie sprawy związane ze zleceniami i lepiej poprowadzisz swój terminarz. Nie pogubisz się w działaniach promocyjnych Twoich social mediów.

Dla blogerów
Znajdziesz nowe, inspirujące tematy dla swoich wpisów. Lepiej zorganizujesz swoje działania promocyjne i zwiększysz systematyczność pisania.

Dla nieaktywnych zawodowo
Przyjrzysz się swoim zasobom głębiej i odkryjesz swoje mocne strony i szanse. Skomponujesz zestaw działań, który pomoże Ci znaleźć pracę najlepiej dostosowaną do Twoich możliwości i ambicji.

Dla pasjonatów
Odszukasz wspólny mianownik wszystkich swoich pasji i pomysłów. Dzięki temu będziesz realizować te, które naprawdę przyniosą Ci przyjemność i korzyść.

Dla poszukujących swojego celu
Przekujesz swoje marzenie w realny cel. Opracujesz plan działania i będziesz się cieszyć pierwszymi drobnymi efektami.

Dla fascynatów rozwoju osobistego
Odkryjesz swoje potrzeby, przyjrzysz się głębiej sobie. Będziesz na bieżąco monitorować swoje postępy.

Dla uczących się
Sprawdzisz jaki sposób nauki jest dla Ciebie najlepszy i opracujesz swój najlepszy plan działania. Przyjrzysz się wynikom swojej nauki i od razu zauważysz obszary, nad którymi należy mocniej się pochylić.


ue bonzai
KONTAKT:
BONZAI
ul. G. Zapolskiej 23
41-218 Sosnowiec

tel. 606 666 343
NEWSLETTER:

    Zapisz się do naszego newslettera!

    Proszę czekać..

    Dziękujemy za zapis do newslettera!

SOCIAL MEDIA:
Bonzai 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.