Notes

Notes jest podstawowym narzędziem Bonzai.

Planowanie w głowie jest tylko pomysłem jeśli nie zostanie rozpisane w jakikolwiek sposób. W notesie Bonzai zapisz całą strategię działania i w nim przechowuj najważniejsze informacje potrzebne ci by móc rozwijać swój projekt. Nie musi być papierowy, może być też w wesji elektronicznej. Ważne, by można było podzielić go na pięć części. Powinien być poręczny, nie ma nic gorszego niż plany kurzące się w szufladzie biurka. Poniżej dowiesz się co należy w nim zapisywać. Z wielu warsztatów i kursów Bonzai dowiesz się jak najskuteczniej wykorzystać swoje zapiski. Możesz także zakupić notes Bonzai w sklepie wraz z kursem mailowym. Jest on pomyślany w taki sposób, by można było elastycznie dostosować go do rodzaju przedsięwzięcia jakie chcesz rozwinąć.

Zobacz planner do pobrania

ZASOBY

W tym miejscu zapisuj zasoby, które będą potrzebne ci podczas rozwijania swojego projektu. Wszystkie zapisuj w formie list. Opisy każdego z nich w razie potrzeby rozszerzać będziesz w Notatniku, o którym mowa jest na końcu.

BAZA

To miejsce, w którym rozpiszesz sobie główne założenia i podstawę wszystkich swoich działań. To tu trzymaj terminarz cyklicznych zdarzeń oraz wszystko co związane z utrzymywaniem sprawności narzędzi potrzebnych do skutecznego działania.

DZIAŁANIA

W tej części rozpisuj swoje zestawy działań i aktywności, które będą zmieniały się wraz z rozwojem twojego przedsięwzięcia.

EFEKTY

To twoja lista sprawdzająca, dzięki niej będziesz wiedzieć czy i w jakim tempie twoje przedsięwzięcie się rozwija oraz co i jak możesz ulepszyć.

NOTATNIK

Tu trzymaj wszystko to, co potrzebuje rozwinięcia i opisu. Dla ułatwienia możesz sobie pozostawiać indeksy stron w innych częściach swojego notesu Bonzai. Łatwiej będzie ci znaleźć potrzebną informację jednocześnie utrzymując klarowność zapisu pozostałych części.

ue bonzai
KONTAKT:
BONZAI
ul. G. Zapolskiej 23
41-218 Sosnowiec

tel. 606 666 343
NEWSLETTER:

    Zapisz się do naszego newslettera!

    Proszę czekać..

    Dziękujemy za zapis do newslettera!

SOCIAL MEDIA:
Bonzai 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.