Darmowy kurs mailowy

METODA

PLANUJ, DZIAŁAJ

I CIESZ SIĘ Z EFEKTÓW

Weź udział w bezpłatnym kursie online i poznaj metodę BONZAI

Zostań kapitanem swojego biznesu i odzyskaj kontrolę nad swoimi działaniami.

Zestaw zawiera:

MAPĘ BONZAI
lekki pdf do wydrukowania

NAWIGATOR BONZAI
trzyczęściowy kurs mailowy

Poświęć tylko 25 minut dziennie przez kilka dni i stwórz plan działania, który da Ci wiatr w żagle

Zapisz się by otrzymać bezpłatny dostęp do Mapy i Nawigatora.

Nie czekaj, potwierdź mail od razu i dodaj adres do zaufanych. 

Please wait...

Super! Za 5 minut dostaniesz mail potwierdzający wraz z Mapą Bonzai. 

BONZAI JEST DLA CIEBIE, JEŚLI…

☠️ Twój największy problem z planowaniem dotyczy rozbudowanych projektów, wymagających mnóstwa działań. Bardzo trudno ci jest pracować w taki sposób, aby poszczególne aspekty łączyć. Czujesz się jak kapitan, sternik, żeglarz w tym samym czasie.

☠️ Zazwyczaj każdym zakresem projektu zajmujesz się całkowicie oddzielnie, albo odwrotnie wpadasz w chaos wielozadaniowości. Masz wrażenie, że trzeba być ośmiornicą, by to wszystko ogarnąć.

☠️  Ciężko ci działać kategoriami. Gubisz się również przy planowaniu zapominając o wielu krokach. Nie pamiętasz już co do czego. Jesteś jak kapitan z zepsutym kompasem i nieczytelną mapą.

 

ok, 25 minut dziennie przez kilka dni…
Być może 25 minut dziennie przez kilka dni wyda Ci się przy tym wszystkim stratą czasu, ale czy nie tracisz go więcej frustrując się tym co masz teraz?

hm… następna cudowna metoda?
Nie, Bonzai nie jest panaceum na wszystko, nie nadaje się na przykład do tworzenia codziennej listy zadań. Jednak to co przemawia za sprawdzeniem to jego uniwersalność przy planowaniu bardzo różnych projektów.

Niczego też nie musisz stawiać na głowie i przemeblowywać pół życia. Metoda czerpie bowiem z tego co masz, zmienia jedynie Twój sposób myślenia o projektach.

CO ZATEM ZYSKASZ?

⚜️ Mapa Bonzai pozwoli Ci spojrzeć na swoje przedsięwzięcie z góry, w taki sposób, by już nie nie umknęło Twojej uwadze.  Przyjrzysz się swoim obszarom działania lepiej i dokładniej. Zobaczysz co takiego Cię blokuje i nie działa, oraz to co ma świetny potencjał, który do tej pory nie został przez Ciebie zauważony.

⚜️ Nawigator Bonzai pomoże Ci wytyczyć cele i kierunki rozwoju. Dowiesz się jak nie pogubić się w tym co robisz i tworzyć epickie projekty wspierające Twoje przedsięwzięcie.

⚜️  Metoda Bonzai ułatwi Ci planowanie i budowanie strategii łatwo i skutecznie.  Jako kapitan zwinnego i szybkiego okrętu potrzebujesz zdecydowanie innego systemu niż te, z których korzystają wielkie korporacyjne galery.

 

Słów kilka o metodzie Bonzai i autorce

Nazywam się Ewa Majchrzyk-Hes i nie od zawsze byłam mistrzynią planowania długoterminowego i potrafiłam skutecznie działać…

…kiedyś powiedziałam w końcu dość. Było to w połowie studiów, gdy naukę w systemie dziennym chciałam pogodzić z pracą. Systemy, które znałam z podręczników polecały działanie krok po kroku skupiając się wyłącznie na jednym działaniu. To nie zawsze dawało u mnie dobre rezultaty. Jeśli byłam skupiona tylko na zadaniach związanych z nauką traciły na tym projekty przygotowywane do pracy. Z tego powodu…

… stworzyłam swoją własną metodę. 

Dwa lata po studiach założyłam pracownię projektowania wzorów firan żakardowych. To wtedy dowiedziałam się jak budują swoje strategie duże firmy i korporacje. Teraz, jako projektant i szkoleniowiec, przez cały czas obserwuję dużo przepaść między potrzebami sporych przedsiębiorstw, a małych startupów i mikroprzedsiębiorstw. Metoda, która przydała się podczas studiów zaczęła pomagać mi w strategicznym planowaniu firmy. Pozwoliła mi rozwinąć pracownię, w której obecnie projektujemy także tkaniny żakardowe, drukowane, dywany, tapety i płytki ceramiczne. Dodatkowo jeszcze prowadzę szkolenia i wykłady w zakresie trendów i wzornictwa tkanin dekoracyjnych i tapet. Wiedząc progres pracowni, zaczęli o moją metodę pytać najpierw znajomi, potem klienci, aż w końcu…

… zrobiłam test na większej grupie przedsiębiorców i freelancerów.

Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wiedziałam już, że muszę Bonzai pokazać światu.

Teraz chciałabym podzielić się metodą Bonzai z Tobą.

 

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i poznaj metodę Bonzai


Zadbaj o efektywność swoich działań i nie daj się więcej porwać sztormom. 

Zapisz się by otrzymać bezpłatny dostęp do Mapy i Nawigatora.

Nie czekaj, potwierdź mail od razu i dodaj adres do zaufanych. 

Please wait...

Super! Za 5 minut dostaniesz mail potwierdzający wraz z Mapą Bonzai.